Besturen G.S.V.V. The Knickerbockers

Hoewel TKB vanouds een grote groep actieve leden heeft die het vele commissiewerk mogelijk maken, blijft het bestuur uiteindelijk eindverantwoordelijk voor het algemene en lange-termijn beleid van de vereniging. Inmiddels is The Knickerbockers een van de groterere studentensportverenigingen in Groningen. Door de jaren heen is het bestuur dan ook meegegroeid met het ledenaantal en bestaat zij inmiddels uit zeven personen. Deze zeven personen vervullen de volgende functies: voorzitter, secretaris, penningmeester, wedstrijdsecretaris hoog, wedstrijdsecretaris laag, commissiecoördinator en commissaris externe betrekkingen.

Hieronder vind je een overzicht van de besturen van G.S.V.V. The Knickerbockers door de jaren heen.

Bezetting 2018 - 2019

Maarten Boneschansker 
Marit van Zeist 
Sanne Hartsema 
Rick Vens 
Roel de Boer (voorzitter) 
Riemer van der Wijk 
Florine Enzing 

Bezetting 2017 - 2018

Rynaldo Koerhuis 
Marnix Hiemstra (voorzitter) 
Mark Maljaars 
Maaike Hulshof 
Job Meijdam 
Amarens van der Vaart 
Tessa van der Horst 

Bezetting 2016 - 2017

Edo Pot 
Floris de Wit (voorzitter) 
Janneke Borgdorff 
Dylan Bakker 
Arjen Hitzert 
Freek Janssen 
Inge Schuurman 

Bezetting 2015 - 2016

Lars ter Morsche (voorzitter) 
Michelle van der Hoeven 
Jochem Vos 
Jolien Heidinga 
Robbert de Keijzer 
Tim Reitsma 
Annelieke Amelink 

Bezetting 2014 - 2015

Marit Breure (voorzitter) 
Stijn Pennings 
Sander Kedde 
Vera Meerdink 
Niels Timmerman 
Maxime Jackson 
Erwin Swart 

Bezetting 2013 - 2014

Robyn Genee (voorzitter) 
Ralph Vos 
Tomas Meiboom 
Hanneke van Mierlo 
Bas Hakvoort 
Menno Bijlsma 
Maria van Omme 

Bezetting 2012 - 2013

Marielle Poortman 
Gerben Jansen 
Kasper Hiddema (voorzitter) 
Yoeri Abrahams 
Barbara de Vries 
Minne van Santen 
Nick Bos 

Bezetting 2011 - 2012

Thomas Genee 
Thomas de Boer (voorzitter) 
Vita Tjebbes 
Yvonne ten Kate 
Bart-Jan van Hilten 
Arnoud van der Vaart 
Mark Smid 

Bezetting 2010 - 2011

Matthijs Renkema 
Maryn Kleingeld 
Stijn Neijenhuis (voorzitter) 
Herman Heidinga 
Wilco Ferwerda 
Thomas Genee 
Susan Casemier 

Bezetting 2009 - 2010

Kirsten Wolthuis (voorzitter) 
Sander Grasman 
Sven van den Berg 
Bart Molkenboer 
Monica Broer 
Timon van Rijs 

Bezetting 2008 - 2009

Bernd Ensing 
Gysbert van der Heide 
Vincent Neef 
Chris Scholtens (voorzitter) 
Esther Hagen 
Raimon Loman 

Bezetting 2007 - 2008

Wouter Sijssens 
Pieter Verra (voorzitter) 
Pieter-Dirk Boekel 
Alexander Blomer 
Marleen Spijker 
Klaas Smink 

Bezetting 2006 - 2007

Rinske de Boer 
Jan Henk van Noord (voorzitter) 
Jos Boomsma 
Yannick Abrahams 
Bart Hofsink 
Mattijs Meiboom 

Bezetting 2005 - 2006

Stefan Kunst 
Ivo Toxopeus 
Sander Lameris 
Dennis Gijsman 
Anne Huijbers 
Arjan Dirkmaat (voorzitter) 

Bezetting 2004 - 2005

Theun de Kok 
Winnie Hensen 
Andre van den Ende 
Krista van Berkel 
Mans Loman (voorzitter) 
Feike Kramer 

Bezetting 2003 - 2004

Thijs van Steen (voorzitter) 
Klaasjan Holwerda 
Mathis Fleer 
Maarten Westerhuis 
Gerrie Prins 
David Zomer 

Bezetting 2002 - 2003

Bas de Bruijn 
Elise Leijstra 
Joep Bontemps 
Riepko Buikema (voorzitter) 
Maarten Tigchelaar 
Wiljan Boeve 

Bezetting 2001 - 2002

Jan-Jaap Moerman (voorzitter) 
Jos Tromp 
Barry Bakker 
Riepko Buikema 
Anje-Margreet Woltjer 
Ton de Rooy 

Bezetting 2000 - 2001

Jonathan Huseman 
Renate van Geffen 
Jan-Jaap Moerman 
Martin Doek 
Nils Peerdeman 
Jeroen van Dam (voorzitter) 

Bezetting 1999 - 2000

Janke Oosterhaven 
Gerben Schreurs 
Yke Faber (voorzitter) 
Jan-Willem de Vries 
Riet Misker 
Gerlof Bouma 

Bezetting 1998 - 1999

Jan Joost Maas 
Collin Seyger 
Reinder Postma 
Edgar van Perlo 
Stefan Huyveneers 
Tim Verver (voorzitter) 

Bezetting 1997 - 1998

Michel de Wit 
Heiko Eckert 
Eddy Boorsma 
Maarten Stemvers 
Cees de Haan 
Olaf Bussink (voorzitter) 

Bezetting 1996 - 1997

Yurry Hendriks 
Adwin Goos 
Marije Boot (voorzitter) 
Eddy Boorsma 
Olaf Bussink 
Fokke de Vries 

Bezetting 1995 - 1996

Niels Bosma 
Alie de Jong 
Bastiaan Krom 
Bart Huzink 
Eric Toppen 
Robin Nijhuis (voorzitter) 

Bezetting 1994 - 1995

Sylvia Paalman 
Niels Bosma 
Fekko Ebbens (voorzitter) 
Vincent Flinkert 
Jaap Buijs 
Jacco Slomp 

Bezetting 1993 - 1994

Jacco Slomp 
Henry Reins (voorzitter) 
Jaap Buijs 
Fekko Ebbens 
Sylvia Paalman 
Wilfried Gerner 

Bezetting 1992 - 1993

Nikolai Pott 
Andre de Vries 
Wilfried Gerner 
Gea Schaap 
Henry Reins 
Rijan Mulder (voorzitter) 

Bezetting 1991 - 1992

Gea Schaap 
Andre de Vries 
Rijan Mulder 
Nikolai Pott 
Rob Visschedijk (voorzitter) 
Chris de Boer 
Ron van Leeuwen 

Bezetting 1990 - 1991

Saskia Nienhuis 
Robert Jager (voorzitter) 
Peter van der Meer 
Chris de Boer 
Rob Visschedijk 
Nikolai Pott 
Ron van Leeuwen 

Bezetting 1989 - 1990

Frank de Vries 
Robert Jager (voorzitter) 
P. Vochteloo 
Saskia Nienhuis 
John de Vries 
Erik Rave 
Peter van der Meer 
Hans Bootsma 

Bezetting 1988 - 1989

Robert Jager 
Theo Gommer 
P. Vochteloo 
Sippie van de Berg (voorzitter) 
John de Vries 
Edwin Winter 
Frank de Vries 
Hans Bootsma 

Bezetting 1987 - 1988

Ernst ten Damme 
Sippie van de Berg (voorzitter) 
J. Groot 
Theo Gommer 
Peter Haagen 
Arjan Wolsink 
Jan Jager 

Bezetting 1986 - 1987

Ernst ten Damme 
Arjan Wolsink 
Marion Pals 
J. Groot 
Ab Kornegoor (voorzitter) 
L.J. Huis in t Veld 

Bezetting 1985 - 1986

Michel Wanders (voorzitter) 
J.C.G. Preusting 
Peter Boomsma 
L.J. Huis in t Veld 
Ab Kornegoor 
Gertie Raggers 

Bezetting 1984 - 1985

Jacob Rosier 
Ab Kornegoor 
J.C.G. Preusting 
Hans Ros 
Michel Wanders (voorzitter) 
Gertie Raggers 

Bezetting 1983 - 1984

Hans Ros 
Rudi van Zijp 
Jacob Rosier 
Bert Popken 
C.A.W. Bouwense 
Michel Wanders (voorzitter) 

Bezetting 1982 - 1983

Henk Drost (voorzitter) 
Geert Weggemans 
Rudi van Zijp 

Bezetting 1981 - 1982

A.C.M. Groot 
Bert Bieleman (voorzitter) 
Geert Weggemans 
John de Lange 
Mert Kremer 
M.E. Heynen 

Bezetting 1980 - 1981

Mert Kremer 
W. van Veen 
Bert Bieleman (voorzitter) 
A.C.M. Groot 
E.P. Veld 
Bart van Zwieten 

Bezetting 1979 - 1980

Dick Blok 
W. van Veen 
Bart van Zwieten 
Bert Bieleman 
Bert Veld 
Cisco van der Land (voorzitter) 

Bezetting 1978 - 1979

Roelof Voorintholt 
W. van Veen 
Frank Punter 
Bert Veld 
Cisco van der Land (voorzitter) 
Dick Blok 

Bezetting 1977 - 1978

Frank Punter (voorzitter) 
Dick Blok 
Cisco van der Land 
Roelof Voorintholt 
Hans Meppelink 
Wiete Mesman 

Bezetting 1976 - 1977

Hans Meppelink 
Dick Blok 
Frank Punter (voorzitter) 
Wiete Mesman 
Leendert Hoven 
Roelof Voorintholt 

Bezetting 1975 - 1976

Kees Vondeling (voorzitter) 
Frank Punter 
Ron van Asperen 
Leendert Hoven 
Diederik Kraak 
Wiete Mesman 

Bezetting 1974 - 1975

Leendert Hoven 
George Witte 
Ronald Noe 
Ron van Asperen 
Gert v.d. Leeuw 
Wiete Mesman (voorzitter) 
Aad van Diemen 

Bezetting 1973 - 1974

Leendert Hoven 
Werner Timans 
Maarten Kuiper (voorzitter) 
Ronald Noe 
Kees Vondeling 
Aad van Diemen 

Bezetting 1972 - 1973

Werner Timans 
Roel Horstra 
Bram Padding 
Maarten Kuiper 
Dick Grootoonk (voorzitter) 

Bezetting 1971 - 1972

Roel Horstra 
Bram Padding 
Maarten Kuiper 
Werner Timans 
Dick Grootoonk (voorzitter) 

Bezetting 1970 - 1971

Werner Timans 
Paul Metsemakers (voorzitter) 
F. van Boheemen 
P. Mullink 
C. Wijbenga 

Bezetting 1969 - 1970

Hans Numan 
Henk Mannen (voorzitter) 
Harm Westerd 
Paul Metsemakers 
P. Mullink 

Bezetting 1968 - 1969

H. Benneker 
Henk Mannen (voorzitter) 
Harm Westerd 
Willem Manson 

Bezetting 1967 - 1968

Jacob Dik 
Ger Lanjouw 
Bienze Wijbenga 
Wim Neef (voorzitter)