Knockerbicker

65381eee68e54467bd2db58b8e05d1b6_1600

Wij zijn KnockerBicker 25 en wij verzorgen dit jaar het fantastische KnockerBicker toernooi! Mocht je mee willen doen met dit toernooi, mail dan naar knockerbickertoernooi.tkb@gmail.com voor meer informatie. Wij zijn ook te volgen op Facebook!

Marit van Zeist

Maritvanzeist@hotmail.com

0643009840

Niels Adamse

Niels_adamse@hotmail.com

0681144195

Evert van der Wiel

Vanderwielevert@gmail.com

0653498414

Britt Vleugel

Britt_vleugel@hotmail.com

0637383292

Margo Bredeweg

Margo.bredeweg@home.nl

0610328703

Derk Jan Pilat

Derkjanpilat@hotmail.com

0657242833