Taprooster

Hieronder vind je het taprooster voor de komende periode. Kun je als team niet tappen op de ingeroosterde tijd? Probeer dan eerst met een ander team te ruilen. Lukt dit niet, of heb je andere vragen, neem dan contact op met de chef taprooster van de Flophouse Commissie, Ester Bolhuis.

DagVanTotTappers (team)
zaterdag 20-0111:0013:00Bram Mutsers, Jelte Mulder, Luc Gerrits en Ronald Steensma
(Heren 13)
zaterdag 20-0113:0015:00Lukas Laarman, Leon Zandstra, Brian Mollenkamp en Thimo Keizer
(Heren 16)
zaterdag 20-0115:0017:00Annabelle Waldus, Dianne Schootstra, Iben Klomp en Kiki Sikkema
(Dames 4)
zaterdag 20-0117:0019:00Douwe Sjoerd Sijbrandij, Kars Willemsen, Joost Honingh en Frank Koning
(Heren 12)
zaterdag 20-0119:0021:00Jacques Hille, Albert Schulte, Michiel Boneschankser en Tijs Papousek
(Heren 10)
zaterdag 20-0121:00SluitFC

maandag 22-0119:0021:00Chris van den Heuvel en Rutger Veltman
(Heren 11)
maandag 22-0121:0022:30Marjolein Calon en Menthe Helmens
(Dames 6)
maandag 22-0122:3023:30Carmen Hoormann en Vera van der West
(Dames 4)
maandag 22-0123:30SluitKai Philipsen en Luuk Oude Steenhof
(Heren 14)
dinsdag 23-0120:3022:00Pieter Polhuis en Loi Gawel
(Heren 5)
dinsdag 23-0122:00SluitFloor Engberts en Frederique Versteeg
(Dames 1)
woensdag 24-0120:3022:00Rosalie Jassies en Nienke de Haan
(Dames 5)
woensdag 24-0122:00SluitJan Piet Hoekstra en Huub Kuiper
(Heren 16)
donderdag 25-0120:3022:00Wouter Berendschot en Koen leertouwer
(Heren 4)
donderdag 25-0122:0023:30Lennart van Kuijk en Emiel Brinkhuis
(Heren 1)
donderdag 25-0123:30SluitMaurits Schilder en Jeroen Baltissen
(Heren 13)
zaterdag 27-0111:0013:00Luuk Koens, Jonas Faber, Rens Wentholt en Saidou Godje
(Heren 3)
zaterdag 27-0113:0015:00Evelien Vermuë, Daniëlle ter Braake, Annemiek Fiselier en Yma Jongsma
(Dames 7)
zaterdag 27-0115:0017:00Tessa ter Beest, Julia Bomach, Lisa Albers en Hanna Wolters
(Dames 5)
zaterdag 27-0117:0019:00Menno de Leeuw, Gerwin van der Wal, Jordy Nijland en Joao Miguel e Sousa Goncalves
(Heren 8)
zaterdag 27-0119:0021:00Anthony Kromodimedjo, Riemer van der Wijk, Mark Wilming en Sven Vlier
(Heren 15)
zaterdag 27-0121:00SluitFC

maandag 29-0119:0021:00Glenn van der Linde en Mats de Leeuw den Bouter
(Heren 10)
maandag 29-0121:0022:30Gerben Houtsma en Luuk Platvoet
(Heren 8)
maandag 29-0122:3023:30Bart Schooten en Rowan van Beek
(Heren 17)
maandag 29-0123:30SluitIvar Willemstein en Jort Kortenbach
(Heren 15)
dinsdag 30-0120:3022:00Erik van Selm en Niels van Santen
(Heren 3)
dinsdag 30-0122:00SluitBob Berends en Obbe Haccou
(Heren 2)
woensdag 31-0120:3022:00Joris Visser en Gjolt de Wacht
(Heren 6)
woensdag 31-0122:00SluitBritt Vleugel en Esmeé Koeleman
(Dames 3)
donderdag 01-0220:00SluitFC

zaterdag 03-0211:0013:00Albert Berghuis, Stijn Wijmenga, Jasper van Rozen en Patrick Nanninga
(Heren 1)
zaterdag 03-0213:0015:00Anneloes van Noord, Emma Gerrits, Evie Warmelink en Lisa van der Panna
(Dames 6)
zaterdag 03-0215:0017:00Julia Kaufeld, Doreth Loonstra, Rosalie de Groen en Sarah Boswijk
(Dames 3)
zaterdag 03-0217:0019:00Martijn Wijsbeek, Martijn Dam, Austin Ellinon en Tom Boonen
(Heren 2)
zaterdag 03-0219:0021:00Jorryt Bruynzeel, Mark Hanekamp, Chiel-Jan Hanekamp en Lennart Veenstra
(Heren 11)
zaterdag 03-0221:00SluitFC

maandag 05-0219:0021:00Jelle Schat en Eagle Flapper
(Heren 11)
maandag 05-0221:0022:30Fleur Smit en Jaimy-Lee Buiting
(Dames 8)
maandag 05-0222:3023:30Collinda Vergeer en Lisanne Venema
(Dames 4)
maandag 05-0223:30SluitDylan Bakker en Jaro Beuving
(Heren 14)
dinsdag 06-0220:3022:00Wouter ten Hoopen en Daan Deelstra
(Heren 5)
dinsdag 06-0222:00SluitCarmen Brouwers en Eva Hidding
(Dames 1)
woensdag 07-0220:3022:00Puck Bakker en Esmé Zuring
(Dames 7)
woensdag 07-0222:00SluitTijmen van Waalwijk en Mart van Bezoen
(Heren 18)
donderdag 08-0220:00SluitFC